Chata na Vychylovke

Naša chata na hranici Kysúc a Oravy je tou najromantickejšou voľbou keď by ste sa radi vypli od okolitého sveta či života v meste. Donedávna sme ju okupovali len my a blízka rodina. Od minulého roka ju požičiavame aj priateľom a tento rok sme sa rozhodli ponúknuť ju aj širšiemu okruhu. Zatiaľ nie cez ubytovacie portály, ale len takto. Rodinám a priateľom s podobnými záujmami a láskou ku krásnym miestam. Tým Vychylovka rozhodne je a nehanbíme sa povedať, že aj naša chata.
Vychylovka je známa tuhými zasneženými zimami a krásnym skanzenom. Takže jej krásy viete vychutnávať počas celého roka. V zimných mesiacoch je možné polyžovať v neďalekých strediskách v Oravskej Lesnej alebo Veľkej Rači. V lete zasa užijete bicykle či túry v krásnej prírode. S najmenšími zasa úvraťovú železničku, cyklochodníky, či ihriská a lanové parky v okolí.

Preto ak by ste mali záujem, chata je k dispozícii počas celého roka. V dvoch spálňach po troch lôžkach ubytuje veľmi pohodlne max. 6 osôb. Parkovanie kým nie je sneh, je možné priamo pod chatou, keď sneží asi 50m pod ňou. Je tu kúpeľňa s wc a sprchou, teplou vodou. Internet vieme zabezpečiť za doplatok, k dispozícii je tiež TV so skylinkom a zbierkou filmov a rozprávok na DVD a VHS. Nájdete tu aj spoločenské hry, či kufor plný hračiek a omaľovánok pre menšie deti. Kuchyňa je vybavená pecou na drevo, mikrovlnkou, kávovarom, remoskou, rýchlovarnou kanvicou, varnou doskou, chladničkou aj umývačkou riadu. Zohrievať vás bude krb, ktorým si počas zimy vykúrite celú chatu. Spodná časť chaty je otvorená spoločenská miestnosť, kde sa nachádza obývačka v jednom rohu, v druhom jedáleň, v ďalšom kuchyňa a zašívací kút v poslednom. Hore sú dve spálne s manželskými posteľami a jednolôžkami. Domáce zvieratká (akokoľvek milé a malé/veľké) nie sú žiaľ na chate povolené a rovnako chata neslúži na usporiadavanie večierkov.


Cena za týždenný pobyt (6 nocí = pondelok – nedeľa) mimo leta od 370€, počas letných prázdnin 440€.
Cene za predĺžený víkend (štvrtok – nedeľa, 3 noci) 250€, len mimo letných prázdnin.

Vybavenie